[Firma] Kurs Python


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zachęcamy do odwiedzenia strony firmy Langolian. Realizujemy kursy z szeroko pojętego zakresu techniki informatycznej .
Państwa uwadze polecamy szkolenia z Programowania w języku Python . Kurs realizujemy w wersji dla początkujących, które dedykujemy kursantom pragnącym rozpocząć przygodę z programowaniem w języku Python.
Szkolenie podstawowe kładzie nacisk na składnię, użycie podstawowych bibliotek, jak również na wybór najbardziej użytecznych bibliotek.
Szkolenie prowadzone jest z użyciem składni języka Python w wersji 3.x, z ćwiczeniami praktycznymi.
Osobom, które skończyły kurs z zakresu podstawowego lub posiadają wiedzę związaną z obsługą narzędzia deweloperskiego oraz tworzeniem kodu z użyciem struktur językowych proponujemy szkolenie Programowanie w języku Python zaawansowane . Jest on polecany osobom, które chcą poszerzyć posiadaną wiedzę w dziedzinie programowania z użyciem zaawansowanych struktur obiektowych w języku Python. Kurs wprowadza także w podstawy technik programowania zaawansowanych narzędzi analizy danych oraz układania interfejsów aplikacji okienkowych i internetowych.
Na stronie internetowej firmy Langolian znajdziecie szczegóły odnośnie programów oraz terminów poszczególnych szkoleń . Szkolenia Programowanie w języku Python prowadzimy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz online, w zależności od zapotrzebowania Klienta i liczebności grup szkoleniowych na kurs kursantów.
Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć szkolenie Python , napisz na naszą skrzynkę mailową , a po konsultacji z naszym prowadzącym postaramy się zaproponować Tobie od którego poziomu zacząć szkolenie.
Na stronie firmy Langolian znajdziecie kurs Programowanie w języku Python kompleksowe.
Szkolenia Programowanie w języku Python zaawansowane realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w salach zapewnionych przez Langolian , w większych miastach, np. Toruniu, Bydgoszczy, Lublinie, Częstochowie. Natomiast w przypadku szkoleń zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dopasować dostosować do zapotrzebowania i poziomu danej grupy szkoleniowej .
W przypadku gdy brak czasu ogranicza Tobie możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisów na kursy w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów Programowanie w języku Python kompleksowego „face to face” . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs Python
Ogłoszenieprywatne
Dodano08.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię