[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Specjalistyczna wypożyczalnia odkurzaczy piorących. Trudnimy się wypożyczaniem odkurzaczy do prania ekstrakcyjnego. W magazynie posiadamy urządzenia piorące marki Karcher. Wszystkie sprzęty są na bieżąco naprawiane.

Dostępne są odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. Razem z odkurzaczem dajemy 2 końcówki: do czyszczenia narożników oraz do czyszczenia wykładzin.

Jest szansa użyczenia na 1 dzień lub na weekend. Ekstraktor można wypożyczyć bezpłatnie w biurze firmy. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich gmin np. w Markach czy Nieporęcie przywozimy i zabieramy ekstraktor wprost do Klienta.

Należy prać dywany nie mniej niż co pół roku. Dzięki częstemu praniu można zatrzymać na dłużej schludny stan kanapy. Wewnątrz tapicerki rozmnaża się duża ilość roztoczy. Dodatkowo zaświniona powierzchnia nie prezentuje się zbyt dobrze.

Profesjonalne firmy z Warszawy zazwyczaj wykonują usuwanie brudu dywanów metodą ekstrakcyjną. Skupia się na czyszczeniu tapicerki roztworem wody i chemii. To prosta i nad wyraz skuteczna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy możliwe jest pozbycie się różnorodnych zabrudzeń z tapicerki? Jak najbardziej. Dobrze dopasowana metoda w połączeniu z profesjonalnym,specjalistycznym urządzeniem oraz odpowiednimi płynami czyszczącymi umożliwia usunąć bardzo uciążliwe plamy, jakie źle wpływały na „look” kanapy.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię