[Firma] ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do utworzenia posadzki żywicznej na powierzchni betonowego tarasu albo balkonu.
Żywica poliuretanowa korporacji Sika dobrze sprawdzi się w warunkach klimatu górującego w Polsce - bardzo spore różności temperatur lato/zima.
Układ plastycznych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż zastosowanie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Oferowane przez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to towar renomowanej instytucji Sika, która słynie z elastycznych układów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych materiałów pod względem elastyczności, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą barwną warstwę żywiczną Sikafloor 400N oferujemy w 6 odcieniach. Całość zamyka bezbarwna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można uzupełnić o grunt żywiczny na bazie żywicy epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i równolegle podłogę dekoracyjną.
Żywicę pobieramy cylindrem na suchy beton. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z należytą ostrożnością, aby nie umalować obwodu nie objętego kierunkiem robót (po związaniu materiału kalafonię możemy usunąć jedynie mechanicznie). W uproszczeniu można oznajmić, że kalafonia Sikafloor 400N jest niźli specjalistyczna farbka do betonu do utworzenia posadzki ozdobnej.
Żywice wyprzedajemy w metalowych wiadrach 6 i 18kg.
Dostarczamy kurierem na terenie całego kraju!
Nasi doradcy pomogą Ci skompletować twoje zapotrzebowanie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz zrobić chociażby przez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano07.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię